bizuteria magnetyczno terapeutyczna

Amulety magnetyczne wspierające osiągnięcie stanu krystalicznej koncentracji (flow) o właściwościach magnoterapeutycznych

Wszystkie kierunki bioenergetyczne wywodzace sie z Azji maja na celu kontrolowane ukierunkowywanie (skanalizowanie) i zoptymalizowanie , sil zyciowych „Qi“ i „Jing” „ i kosmicznej formy tej sily „Szen” . W wiekszosci tych trendów chodzi o zharmonizowanie przeplywów i zjednoczenie pierwotnych sil energetycznych – zenskiej i meskiej, nieba i ziemi ( Ying Yang, Feng Shui, Qigong, itp.) duchowosci i materii. Ta optymalizacja tych sil i ich harmonia prowadzic ma wedlug Buddyzmu, Taoizmu czy Hinduizmu do osiagniecia godnego zycia w milosci, szczesciu i zdrowiu a nadrzednym celem tego „poszukiwania prawdy” byloby osiagniecie tzw. stanu olsnienia nazywanego czasem stanem krystalicznej koncentracji. czy flow. To stan w którym czlowiek zespala sie z otaczajacym go swiatem i jest w stanie „dokonywac cudów” – np. pokonywac choroby, rozmawiac z podswiadomoscia, znalezc rozwiazanie nurtujacych go problemów itd. W Indiach, Tajlandii, Chinach praktyki i medytacje sluzace temu celowi sa wspomagane sa róznego rodzaju amuletami o niezwyklych, magicznych wlasciwosciach takich jak drgania krysztalów, wibracjach dzwiekowe czy róznego rodzaju pola energii magnetycznej. Jednym z rodzajów tego typu amuletów sa wlasnie magnesy naturalne - ze wzgledu na powszechnie przypisywane im bioenergetyczne, kosmoenergetyczne (szen) dobroczynne i terapeutyczne wlasciwosci. W zaleznosci od ich celu dobieranie tych magnesów, ich kompozycja i ich oprawa róznia sie od siebie w sposób istotny i wykonywanie tej kompozycji wymaga mistrzowskich umiejetnosci . W czasie moich podrózy po Azji udalo mi sie nawiazac przyjazn w wlasnie z takim mistrzem tybetańskim Doo Szin (czyt. Tsi) , który „komponuje” magnesy tworzac z nich elementy Feng Shui, Yin Yan i Jing Qi potocznie zwane Qigong.

Amulety magnetyczne Feng Shui :


pochodzą z Chin i mają  pozytywny wpływ na harmonię energetyczną osoby, która je nosi, znoszą  m.in blokady przepływu energii  wzdłuż meridianów. . Działają uspokajająco, wspierają harmonię między duchem a ciałem. Stosujemy je w trakcie wspierania procesu rekonwalescencji, w celu zbalansowania gospodarki energetycznej i poprawienia pogody ducha. Działają więc wspierająco w trakcie procesu rekonwalescencji i przysparzają pozytywnego spojrzenia na życie. Dwa magnesy Feng Shui, muszą być rozdzielone  materiałem neutralnym ( sztuczną perłą, beadsem, charmsem, kamieniem półszlachetnym )  Nie miesza się ich z kamieniami szlachetnymi ze względu na ich  sprzeczne wibracje.

FS!10.jpg FS18.jpg FS 20.jpg fs22.jpg FS011.jpg
Naszyjnik skórzany , wisiorek z dwiema perłami magnetycznymi Feng Shui, Doo Shin®    
FS009 cena 75, - zł

Naszyjnik Lub Bransoleta Feng Shui 11 magnesów przedzielonych elementami z" błękitnej żywicy"
FS 012 cena 49, - zł
Naszyjnik skórzany , wisiorek z dwiema perłami magnetycznymi przedzielony strasem Feng Shui, Doo Shin®    
FS20 cena 99, - zł
Bransoleta Feng Shui 4 magnesy poprzedzielana elementami FS
FS 012 cena 49, - zł
Naszyjnik skórzany , wisiorek z dwiema perłami magnetycznymi Feng Shui, Doo Shin®    
FS011 cena 75, - zł


Amulety magnetyczne Yin – Yang  ( Jing Jang)


działają bioenergetycznie, wzmacniają  koncentrację, wzmagają siłę woli i wolę walki, działają witalizująco na organizm.  Zalecane dla sportowców, osób walczących z chorobą, przeciwnościami losu, szukających pewności siebie. (asertywność) Motto – po każdej nocy przychodzi dzień, po deszczu słońce a zło przekształca się w dobro.
Magnesy te pochodzą z Chin i Tajlandii  i muszą się uzupełniać na przemian ( zwierać i rozwierać naprzemiennie, stykając luźno )  Dlatego wykorzystano je jako zatrzaski  przy produkcji niniejszej biżuterii. Magnesy Jing Jang powinno się nosić jako bransoletki  raz na jednej raz na drugim przegubie. Jeżeli jako naszyjniki to powinno się je zdejmować na noc  lub nosić na przemian z naszyjnikiem Feng Shui.

 

YY03.jpg YY261.jpg YY20.jpg YY21.jpg YY24.jpg
Naszyjnik skórzany płonące serce , zatrzask magnetyczny Yin Yan ,
Doo Shin®     YY03 cena 99, - zł
Naszyjnik skórzany , zatrzask magnetyczny Yin Yan ,
Doo Shin®     YY001 cena 75, - zł
Naszyjnik skórzany , zatrzask magnetyczny Yin Yan , Wisiorek : kauczuk
Doo Shin®     YY20 cena 75, - zł
Naszyjnik skórzany , zatrzask magnetyczny Yin Yan , Wisiorek marmuropodobny.
Doo Shin®     YY21 cena 75, - zł
Naszyjnik skórzany , zatrzask magnetyczny Yin Yan , Wisiorek marmuropodobny.
Doo Shin®     YY24 cena 99, - zł


Amulety Magnetyczne Qigong ( Jing – Qi)

 


  wspierają przepływ energii seksualnej ( największa siła człowieka) i jej przekształcenie w obrębie Qigong  tzn.  wg. teorii Jing - Qi - Jing – Szen zachodzi przeobrażenie energii pierwotnej w kosmiczną. Magnesy Jing –Qi  pobudzają libido, energia seksualna wzmacnia wszystkie inne rodzaje energii, z którymi się styka (np. energię witalną, emocjonalną, duchową) Regeneruje, stymuluje i ożywia cały organizm, wzmacnia koncentrację dlatego amulety te używane są powszechnie przez SPORTOWCOW wyczynowych obu płci. Zalecane są one jednak także dla męższczyzn , pozbawionych ikry, przemęczonych, o niskim libido, oziębłości seksualnej czy z zakłóceniami erekcji. Magnesy Qigong muszą być „zamknięte w sobie” dlatego podobnie jak Yin Yang wkomponowano je jako zamki czy zatrzaski w skórzane bransoletki i naszyjniki.

 


qi01.jpg qi01.jpg YY StrzalaApacza.jpg QG29.jpg yy16.jpg
Bransoletka skórzana pleciona "ninja"4mm zatrzask Qigong
Doo Shin®    Q 01 99,- zł
Bransoletka skórzana 4mm zatrzask Qigong
Doo Shin®    Q 01 99,- zł
Unikalny naszyjnik skórzany Qigong dla mężczyzn, wisiorek to kwarcytowy (jon-)grot strzały Apaczów z zaklętą duszą wojownika znalezisko z Apache Mountains w Texasie 1986 rok Szen x1               cena 400, zł

Bransoletka skórzana pleciona 4mm zatrzask Qigong
Doo Shin®    Q 06      99,- zł .........                                                   
Bransoletka skórzana pleciona 2mm zatrzask Qigong
Doo Shin®    Q 06      49,- zł .........                                                   

 

Ważne informacje dodatkowe :

  1. Magnesy Feng Shui, Yin Yan, Jing Qi nie zastępują różnego rodzaju terapii przepisanych przez lekarzy, psychologów, psychoterapeutów, bioenergetyków, a  jedynie wspomagają lub przyśpieszają efekty  w naturalny sposób.  W wypadku sportowców nie zastępują treningu.   Nie zalecane są dla osób cierpiących na padaczkę i noszących rozrusznik serca.
    Nie należy nosić więcej niż 5 magnetycznych elementów na raz. Wisiorki i ozdoby niemagnetyczne zostały poddane procesowi jonizacji ujemnej przez 30 minut.
  2. Każdy z wyrobów opatrzonych podpisem Doo Shin®  jest UNIKATEM biżuteryjnym  wykonanym ręcznie przez mistrza Doo Shin lub jego uczniów.

Płatności z góry przekazem na Pay Pal

 

lub na konto w Niemczech w Euro według aktualnego przelicznika:

Dudzinski
Sparkasse Gronau
Konto Nr.: 3536000
BLZ (401 540 06)
IBAN: DU79 4015 4006 0003 536 00


    Strona Glówna