Koniec z serią niepowodzeń, koniec z porażkami w pierwszej rundzie,
koniec z blokadami i paniką na korcie !

 

Cała masa dobrze wyszkolonych, dysponujących znakomitą techniką i świetną kondycją talentów tenisowych nie potrafi się mimo tych umiejętności wybić - ponieważ :

 • w decydujących momentach zawodzą na korcie
 • ciężkie, długie, niezwykle zacięte mecze w końcu przegrywają
 • pod wpływem działania kumulowanego stresu załamują się na korcie ; grają gorzej niż potrafią ; wykazują żenujące problemy z koncentracją
 • stają się podatni na kontuzje ;
 • okazują lęk prze zrobieniem błędu, lęk przed porażką, lęk przed sprawieniem zawodu...
 • podejmuję pośpieszne , zbyt ostrożne lub zbyt ryzykowne decyzje na korcie, nie potrafią rotrzygnąć tzw. Big Points na swoją korzyść, mają negatywny bilans tie-breaków , wypuszczają już wygrane mecze ….

Czy należysz do tych dobrze rokujących, wiecznych talentów ? Jeżeli tak to to mamy dla Ciebie dobre wiadomości - mianowicie opracowaliśmy nowy niezykle skuteczny Training mentalny w formacie Audio-Format na płytach kompaktowych!

Konzepcja tego treningu na płycie kompaktowej polega na doprowadzeniu Cię do tzw. Hypno–Transoidalnego ® -wegetatywnego przeprogramowania (przełączenia) co z kolei pomoże Tobie w osiągnięciu nastąpujących celów :
(niewyróżnione tłustym drukiem lub innojęzyczne tematy nie znajdują się na CD)

 • Wprowadzenie pozytywnych zmian w struktury myślowe aby uzyskać emocjonalną równowagę i aby tę równowagę w utrzymać przez dłuższy czas meczu.

 • Erarbeitung neuer Denkmuster, Beseitigung tief verwurzelter negativer Denkprozesse
 • Poprawienie "siły przebicia" (pośrednio)

 • Pokonywanie sytuacji kryzysowych na korcie ;

 • Poprawa i zmaksymalizowanie koncentracji

 • Eigenständiges Erkennen der Symptome von kumuliertem Stress;
 • Erlernen des Umgangs mit Stress und seinen Folgen;
 • Pozytywna regulacja - dodatek w formie "ściągawki";
 • Wyeliminowanie, lęków, paniki i trzęsionki

 • Nabycie umiejętności kontrolowanego głębokiego relaksu.Ile to będzie kosztowało ?

Ponieważ jest dowiedzione, że ta metoda skutkuje oczekujmy jedynie wynagrodzenia zależnego od osiągniętego sukcesu :
Rozliczenie następuje po 6-u miesiącach od daty podpisania umowy

Grupa 1 , to zawodnicy/czki, którzy/które w dniu podpisania umowy znajdują się na pozycji 350 - 150 danej listy rankingowej (WTA, ATP/ ITF U18) po sześciu miesiącach liczymy ilość miejsc o które nastąpiła poprawa. Nasze wynagrodzenie wynosi 100, - Euro od poprawionego miejsca przy czym dopiero od osiągnięcia poprawy o minimum 20 miejsc rankingowych.
Na przykład poprawa o 15 miejsc nic jeszcze nie kosztuje ale poprawa o 25 miejsc wyniesie 2500,- Euro.

100,- EURO od poprawionego miejsca na liście rankingowej
niezależnie od tego jak często CD było stosowane


Grupa 2 , to zawodnicy/czki, którzy/które w dniu podpisania umowy znajdują się na pozycji 149 - 100 danej listy rankingowej (WTA, ATP/ ITF U18) po sześciu miesiącach liczymy ilość miejsc o które nastąpiła poprawa. Nasze wynagrodzenie wynosi 200, - Euro od poprawionego miejsca przy czym dopiero od osiągnięcia poprawy o minimum 10 miejsc rankingowych.

200,- EURO od poprawionego miejsca na liście rankingowej
niezależnie od tego jak często CD było stosowane

Grupa 3, to zawodnicy/czki, którzy/które w dniu podpisania umowy znajdują się na pozycji 99 - 50 danej listy rankingowej (WTA, ATP/ ITF U18), po sześciu miesiącach liczymy ilość miejsc o które nastąpiła poprawa. Nasze wynagrodzenie wynosi 300, - Euro od poprawionego miejsca przy czym dopiero od osiągnięcia poprawy o minimum 7 miejsc rankingowych.


300,- EURO od poprawionego miejsca na liście rankingowej
niezależnie od tego jak często CD było stosowane

 

Umowy z tenisistkami/tenisistami z TOP 50 (WTA, ATP/ ITF U18) są rozpatrywane indywidualnie na podstawie pisemnego zapytania.
 
Dla wszystkich innych powyżej nieuwzględnionych a zainteresowanych programem sporządzamy indywidualne oferty na podstawie zapytań opisemnych.

Wyżej wymienione koszty to cena końcowa bez haczyków czy podtekstów, chyba że zażyczycie sobie osobisty coaching, dodatkowy consulting lub towarzyszenie w czasie turniejów.

Trening mentalny na CD jest sporządzany naturalnie dla każdego z Was indywidualnie na podstawie fromularza, który trzeba wypełnić po podpisaniu kontraktu. Płyt CD składa się z czterech - pięciu ścieżek i zawiera , indukcje,specjalną muzykę, specjalne dźwięki skomponowane we wspópracy z australijskim badaczem J.Banksem, szmery i indukcje podprogowe.

Do CD dodajemy także specjalistyczną instrukcję i opis pewnych ćwiczeń, które powinny być wykonywane w domu, w hotelu, przed meczem i w trakcie meczu. Stosowanie tych świczeń jest konieczne aby osiągnąć sukces,gehört auch eine

Obie strony tzn. nas i Was obowiązuje zachowanie tajemnicy.

Czas oczekiwania minimum 2 tygodnie

Aby wygrywać postaw już dzisiaj na Twoję siłę mentalną, na Twój własny potencjał mentalny.

mentalcoach@email.de oder tennis.dudzinski@arcor.de
+49 172 2328925